...
سیاوش جعفری

ســیاوش جــعفری

—————————————-

مشاور ارشد کسب و کار، فروش و سیستم

مدرس دوره های آموزشی تخصصی کسب و کار و MBA

مشاوره سازمانی بیش از 40 شرکت  بازرگانی و تولیدی در سراسر ایران

بیش از 3500 ساعت تدریس دوره و سمینار آموزشی تخصصی

مدرس دوره های آموزشی تخصصی :

فروش حرفه ای، اصول و فنون مذاکره، هوش هیجانی، زبان بدن، تفکر سیستمی، توانمندسازی مدیران و کارشناسان، MBA

سخنران سمینار و همایش های مدیریتی، کسب و کار و فروش

عضو و فعال خانه مدیران وانجمنهای مدیریت ایران، مشاوره مدیریت ایران و مهندسی صنایع

مشاوره کسب و کار، فروش و سیستم
%
آموزش های تخصصی حوزه های کسب و کار، فروش و سیستم
%
سخنران سمینار و همایش های مدیریتی، کسب و کار و فروش
%
پیاده سازی و ممیزی سیستم مدیریت و تعالی سازمانی
%
مدیریت فرآیندهای سازمانی و پیاده سازی BPMS ، ERP
%

فایل معرفی سیاوش جعفری و خدمات قابل ارائه توسط ایشان را از لینک روبرو دریافت نمایید ...

فایل معرفی
سیاوش جعفری

ویـدیو کلیپ بـرخی از دوره ها

صفحه اینستاگرام برای مشاهده بیشتر تصاویر، ویدیو ها و اطلاع از آخرین اخبار، در اینستاگرام همراه ما باشید:
  • سیاوش جعفری مشاور، مدرس و سخنران حوزه های کسب و کار، فروش و سیستم، یکی از جوانترین و موفق ترین اساتید در حرفه تخصصی خود هست و همواره توانسته با استفاده از دانش روز دنیا، انرژی و اشتیاق خود، دستاوردهای بسیار خوبی در پروژه های مختلف مشاوره در برندهای مختلف بازرگانی و تولیدی، کسب نماید.

    انرژی و تعهد همیشگی او در هر جلسه یا سمینار آموزشی باعث گردیده که این دوره ها همواره با استقبال فراوانی از سوی علاقمندان همراه شود. طیف مختلفی از مدیران، کارشناسان و حتی دانشجویان همواره پیگیر فعالیتهای ایشان از طریق کانالهای ارتباطی، وب سایت، اینستاگرام و لینکدین می باشند.

    پروژه های مشاوره و کوچینگ فردی ایشان همیشه یکی از موثرترین راه های پروش مدیران، کارشناسان و صاحبان کسب و کارهای مختلف بوده.

  • تخصص و مهارت ایشان در حوزه های کسب و کار، فروش و سیستم بوده، در نتیجه با نگاه جامع به مباحث و مشکلات روز شرکتها، کارخانه ها و سازمانها بصورت کاملا عملکردی و اجرایی راهکارهای مناسب طراحی و ارائه می گردد. اصول و فنون مذاکره، فروش حرفه ای، تفکر سیستمی، هوش هیجانی، مدیریت زمان و سیستم سازی برای مدیران و کسب و کارها از حوزه هایی هست که ایشان به صورت تخصصی و با روش Active learning در آن فعال می باشند. کارگاه ها و دوره های آموزشی همواره به صورت آموزش فعال، اجتناب از ارائه اسلایدها و جزوه های شلوغ و به جای آنها انجام بازی های جذاب و ماندگار در ذهن مخاطبین صورت می پذیرد.

  • نگرش ایشان در فعالیت های مشاوره ای و آموزشی با استفاه از مدل های روز دنیا، تعالی، ارتقاء و اثربخشی بوده و همین نگرش در فعالیتها باعث گردیده که تنها ارائه یک مشاوره و آموزش، هدف نهایی نباشد. نیازسنجی و طراحی سرفصلهای مورد نیاز مشاوره و آموزش، آغاز فرآیندهای کاری ایشان بوده و همین امر در نهایت باعث اثربخشی فعالیتهای صورت پذیرفته می گردد. در کنار ایشان شما در سازمان یک همراه حرفه ای را همواره در کنار خود خواهید داشت.

  • سیاوش جعفری بیش از نیم دهه است که مشغول مشاور توسعه کسب و کار و ارائه آموزشهای کاربردی و اجرایی بوده و مهارتها و تجربیات خود را در اختیار علاقمندان قرار می دهد. علاقمندی او به آموختن و آموزش همراه همیشگی ایشان و رسالت اصلی ایشان می باشد.اعتقاد اصلی ایشان این بوده که: موانع امروز ناشی از اقدامات دیروز ما هستند و می بایست برای موفقیت با اقدامات و آموزشهایی صحیح، آسایش و بهره وری فردا را راقم بزنیم.

صـندلی خود را هـمینک رزرو نمایید

دوره آموزشی

رزرو تاریخ برای دوره های آموزشی درون سازمانی

دوره آموزشی درون سازمانی